Mustafa Eraslan Bitkisel Ürünlerle Tedavi | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Bitkisel Ürünlerle Tedavi

Bitkisel Ürünlerle Tedavi

İnsanlık tarihi kadar eski olan hastalıklar için insanoğlu her zaman tedavi yöntemleri arayışında bulunmuşlardır. Çağlara göre ismi değişmiş olsa da en değerli ve kutsal meslek olarak doktorlar görülmektedir. Teknolojinin ve bilimin belirli aralıkla gelişme göstermesi nedeni eski çağlardan gelen bilgi birikimi ile şifalı bitkilerin yeri insan sağlığı açısından çok önemlidir. Eski Çin tıbbı, Hint tıbbı ve Kızılderili tıbbı en değerli bitkisel tedavi yöntemlerini barındırmaktadır.

Mustafa Eraslan ve uzman ekibi yüzyıllardır kullanılan bu nebatları, çağımıza göre formüle edip birçok şikayete takviye olarak hazırlamışlardır. Türk gıda kodeksine, Tarım Bakanlığı şartlarına uygun olarak steril ortamlarda geliştirilmiştir. Ülkemizde ve yurt dışında bulunan 96 üniversiteden sağlığa faydalı raporu bulunmaktadır. Bu ekip alternatif tıbbı, modern tıp ile yarıştıracak duruma getirmiş birçok ödüle layık olmuş ünü ülkemizin sınırlarını aşmış ürünlere imza atmışlardır. Kimyasal ilaçlar gibi vücuda herhangi bir yan etkisi olmayan, tamamen doğal çözümler sunmakla beraber dezavantajı ise tedavi sürecinin yavaş işlemesidir. Yalnızda Mustafa Eraslan ve ekibi tarafından hazırlanan değil diğer bitkisel ürünlerde düzenli olarak en az 6 ay kadar kullanılmalıdır. Genellikle bu süre bir yıla kadar devam edebilmektedir. Bu süre zarfında hastalarımız kendi doktorlarının vermiş olduğu ilaçları da kullanabilmektedirler.

İnternet üzerinden veya tanımış olduğunuz fitoterapistlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Şubelerimizde ve internet çağrı merkezlerimizde bulunan danışmanlarımızdan bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bundan önceki yazımız olan Panax Ne İşe Yarar da gerekli bilgilere yer verilmiştir.

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )