Mustafa Eraslan Doktor Mustafa Eraslan | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Doktor Mustafa Eraslan

Doktor Mustafa Eraslan İletişim Bilgileri Nedir?

Doktor Mustafa Eraslan iletişim bilgileri İstanbul merkezlidir. İletişim anlamında hem çeşitli bayiler aracılığıyla hem de resmi internet siteleri aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan randevu verememektedir çünkü yoğun bir yaşantısı olması dolayısı ile maalesef herkesle tek tek ilgilenememektedir. Bu sebeple müşteri ilişkilerinden sorumlu kişilerden gerekli olan bilgiler alınabilmektedir.

Doktor Mustafa Eraslan Hakkında Yorumlar Nedir?

Doktor Mustafa Eraslan hakkında yorumlar olumlu yönde olmaktadır. Yapılan yorumlara çeşitli forumlardan veyaz internet sitelerinden ulaşabilmektedir.Kullanıcılar da ürünleri kendi çevrelerine anlatmakta ve tavsiye etmektedir. Dr. Mustafa Eraslan, sağlık anlamında başarılı işlere imza atmıştır. Geliştirdiği ürünlerle şifalı bitkilerin üzerine dikkati toplamayı başarmıştır. Vücut sağlığımız bozulduğu zaman kendimizi kötü hissederiz. Dr. Mustafa Eraslan, bu konulara titiz şekilde yaklaşarak insanların vücut ile ruhsal dengelerinin daha iyi olabilmesi için yardımcı olmak istemiştir. Bitkisel içerikli gıda takviyeleri üreterek takdir toplamıştır. Doktor Mustafa Eraslan, bilim çevresinin de pozitif yaklaşımıyla büyük beğeni almaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan, şifalı bitkilerin insanlar üzerindeki etkilerini araştıran ve sağlık konusunda başarılı besin takviyeleri geliştirilen önemli bir bilim adamıdır. Büyükannelerimizin rahatsızlandığımız zaman bitkilerden medet umması herkesin bildiği bir gerçektir. Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinin faydaları, yüzyıllardır kullanılmış olan şifalı bitkilerin insanların vücut sistemlerine yardımcı olabileceğini düşünülerek geliştirilmiştir.. Nihayetinde, çeşitli bitkisel ürünleri sunmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan, 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini tamamlamıştır. Askerliğini İzmir’de yaptıktan sonra kendi alanında başarılı bilim adamlarıyla beraber araştırmalar yapmıştır. Dr. Mustafa Eraslan, günümüz şartlarına göre başarılı işlere imzasını atan önemli bir bilim adamıdır. Kibarlı Panax ilaç değildir. Patentli olan ürünler aynı zamanda Bakanlık tarafından da onaylanarak satışa izin verilmiştir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00ç

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )