Mustafa Eraslan Dr. Mustafa Eraslan Kimdir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan, 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta öğretim giriş sınavında derece yapmasının ardından liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşerek bu konudaki ilk adımlarını atmıştır. 1989 yılında yüne yüksek bir not ortalaması ile mezun olduktan sonra bitkisel takviyeler ile ilgili ilk çalışmalarını yapmaya başlamıştır. Dr. Mustafa Eraslan daha sonra Kibarlı markası adı altında ürünlerini oluşturmaya başlamıştır. Bu ürünler kısa sürede birçok kişi tarafından alınıp kullanılmış ve olumlu sonuçlar başlamıştır. Elbette ki bu kadar kişinin ürünleri kullanıp herhangi bir sorun yaşamaması da bir anlamda ürünlerin başarısını ortaya koymuştur.

Mustafa Eraslan’ ın ürünleri nasıldır?

Mustafa Eraslan, ürünleri hakkında herhangi bir tıbbi müdahale ya da ilaç olmadığını belirtmekle beraber, sadece doğal şifalı bitkiler ile meydana gelmiş ve kullanıcılarına faydalı takviyeler yapan ürünler olduğunu belirtmektedir. Dr Mustafa Eraslan’ ın bu söylemlerinin yanı sıra elbette ki bu tür takviyeler kullanıcıları için oldukça önemli bir yere sahiptir. Birçok kişinin hem dünyada hem de Türkiye’ de bu takviye ürünlerini kullanması da açık bir şekilde göstermektedir ki, insanların bu tür  faydalı ve destek amaçlı şikâyet azaltıcılara mutlaka bir gün ihtiyacı olabilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri, kibarlı ürünleri adı altında satılmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri tamamen doğaldır. Yan etkisi yoktur ve ilaç olarak kullanılmaz bitkisel ürünler olarak kullanılmaktadırlar.

Dr. Mustafa Eraslan’ ın ürünleri nasıl kullanılır?

Dr. Mustafa Eraslan’ ın ürünleri, Eraslan’ ın tavsiyesi ile günde üç adet ve 8 saatte bir şeklinde kullanılmaktadır. Bu ürünler, içermiş olduğu doğal bitkiler sayesinde kullanıcılarına çok ciddi takviyelerde bulunmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan dan nasıl randevu alabilirim? 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )