Mustafa Eraslan Dr. Mustafa Eraslan Resmi Sitesi Nedir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Resmi Sitesi Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan Resmi Sitesi Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan resmi sitesi  ürünleri orjinal olup patenti alınan ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir. Sağlıklı olarak bulunan ürünleri binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan orjinal olan bitkisel içerikli gıda takviyelerini kullanıcılarına sunmaktadır. Kendi ürünlerini formülize etmiştir. Gerekli testleri yapmıştır. Piyasaya sürmüş olduğu bitkisel içerikli gıda takviyeleri büyük ilgi görmektedir. Yetişkinlere önerilen ürünler bilinen en eski bitkilerden meydana gelmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan Adresi Bilgileri Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan adresi İstanbul olup kendisi yetkili bayilere zaman zaman da uğramaktadır. İletişim kanalları üzerinden ürünlerle ilgili olarak sorularını soran kullanıcılar gerektiği takdirde kendi düşüncelerini de dile getirebilir. Ürünler sağlık alanında kullanılırken yüksek tansiyona, şeker hastalığına ve kolesterole de faydalıdır. Mustafa Eraslan adresi ile kullanıcılar randevu talebinde bulunmaktadır. İki milyondan fazla takipçisi bulunan ürünler sağlık alanında lider konumundadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı olan ürünleri satış noktalarından satılmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel midir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri sağlıklı yapısıyla binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Bitkisel içerikli gıda takviyeleridir. Ürünler kapsül formundadır. Ürünler yetkili bayilerden ve resmi satış siteleri üzerinden piyasaya sürülmektedir. İlaç değildir. Kullanıcıları 7 den 70 e bulunurken müşterileri olumlu görüşlerini dile getirmektedir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri yetişkinlere önerilmektedir. Bitkisel yapısıyla yabancı madde içermez. Bugün iki milyondan fazla kullanıcısı bulunan ürünleri, kullanıcı kitlesi tarafından da büyük ilgi görmektedir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı bulunan ürünleri piyasaya sürülmektedir.

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )