Mustafa Eraslan Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Zaraları | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Zaraları

Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Zararları

Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin zararları bulunmayıp tam tersine oldukça faydasını görebileceğiniz ürünlerdir. Tüm ürünlerin içeriği tamamen bitkisel olup kullanıcılarına yararlı olabilecek çeşitli bitkiler barındırmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan sevilen, saygı duyulan bir kişiliktir. Kendisine duyulan beğeni ile takdir toplamaktadır. İnsanlar ürünlere son derece ilgi göstermektedir. Ürünleri kullanan kişi sayısı yüzbinleri geçmiştir. Kullanıcıları tarafından olumlu yönde yorumlar almaktadır. Mustafa Eraslan bir tıp doktorudur. Kendisi insanlar tarafından, saygılı, güvenilir, başarılı, dürüst kimliği ile tanınmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri kimyasal madde içermemektedir. Ayrıca içeriğine bakılırsa sigara, alkol,  uyuşturucu gibi kişinin hem bedenini hem de ruhsal dengesini olumsuz yönde etkileyecek maddeler de içermemektedir.

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim, ortaöğretim dönemlerini de doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul’da geçirmiştir. Ortaöğretime giriş sınavlarında büyük bir başarı göstererek derece kazanmıştır. Lise hayatından sonra üniversiteye başlamıştır. Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşen Eraslan, derece ile okulunu tamamlamıştır. Dr. Mustafa Eraslan asker görevini İzmir’de yapmıştır. Askerlik görevini tamamladıktan sonra bitkiler üzerine çalışmalar yapmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri kendi geliştirdiği ürünlerdir. Tüm ürünleri patentlidir. Ayrıca Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Orjinal ürünler olup bazı kişilere de ilham kaynağı olmuştur. Sahte ürünler ile ucuz olarak nitelendirilen diğer ürünlerle aynı kefeye koyulmamalıdır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Sağlıklı mıdır?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri insan vücudunda bulunabilecek çeşitli rahatsızlıklara yardımcı olması amacıyla geliştirilmiştir. Ürünler ilaç olmadığı gibi hap formunda da bulunmaz. Kapsül halinde olan bu ürünler bitkisel gıda takviyesidir. Dr. Mustafa Eraslan kullanıcılarına destek olmak niyetiyle bitkilerden faydalanmıştır. 12 yaş üzeri kişilerin kullanması için uygun görülmektedir. Mustafa Eraslan iletişim  7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )