Mustafa Eraslan Dr. Mustafa Eraslan’dan Nasıl Randevu Alabilirim? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan’dan Nasıl Randevu Alabilirim?

Mustafa Eraslan’dan nasıl randevu alabilirim?

Dr. Mustafa Eraslan günde yirmibin çağrı almaktadır. Bu kadar çok çağrıya Hocamızın cevap vermesi imkansızdır. İletişim numaralarımızda Dr. Mustafa Eraslanın asistanları siz değerli kullanıcılarımıza problemlerinizde yardımcı olacaklardır. Ürünlerimizin özelliklerini, kullanımını, probleminize göre ürünümüzün dozajını belirlemektedirler.

Dr Mustafa Eraslan kimdir?

Dr Mustafa Eraslan 1963 yılında İstanbul’da doğdu. Lise mezuniyetine kadar İstanbul’da okudu. Üniversite öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümünde aldı ve başarı ile mezun oldu. Bitkisel ürünlerle ilgili çalışmları ile tanınan Dr. Mustafa Eraslan bitkilerin biyolojik etkileri üzerinde uzun araştırmalar yapmış tamamen doğal ve sağlıklı ürünler oluşturmuştur. Ürettiği ürünlerin tamamı bitkisel gıda takviyeleridir ve Türk Gıda Kodeksine uygun bulunmuştur. Doktor Mustafa Eraslan basın tafarından da bilinen ve takip edilen bir hekimdir. Birçok televizyon programına katılmış. Çok sayıda gazetede haber yapılmıştır. Yaptığı sağlıklı ürünler sayesinde Türk halkının saygısını ve sevgisini kazanan Dr. Mustafa Eraslan son derece başarılı ve tanınmış ve güvenilir bir tıp adamıdır.

Mustafa Eraslan ürünleri nereden satın alınır?

Mustafa Eraslan ürünleri her yerden satın alınamaz. Ürünleri satın almadan önce mutlaka kibarlı yetki sertifikasını sormanız gerekir. Yetki sertifikası olmayan yerlerden ürünleri almayınız. Mustafa Eraslan ürünleri sağlığınız için bitkisel takviyelerdir. Bilmediğiniz ve emin olmadığınız yerlerden ürün satın almak sağlığınıza zararlı olabilir. Mustafa Eraslan ürünlerini taklit etmeye çalışanlar tarafından zarar görmemek için dikkatli olun. Sağlıklı olmak için sağlığınızdan olmayın. Yalnızca patentli ürünleri gönül rahatlığı ile kullanıp sağlıklı bireyler olabilirsiniz. Bu yüzden Mustafa Eraslan ürünlerini kibarlı doğal sağlık ürünleri bayilerinden alıp rahatça kullanabilirsizniz. En yakın bayiinin nerede olduğunu öğrenmek için internet üzerinden yardım alabilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00. Sağlıklı günler diliyoruz.

 

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )