Mustafa Eraslan Mustafa Eraslan Telefon Bilgileri Nereden Alınabilir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Telefon Bilgileri Nereden Alınabilir?

mustafa-eraslan-telefonMustafa Eraslan Telefon Bilgileri Nereden Alınabilir?

Mustafa Eraslan telefon bilgileri kullanıcılar tarafından kolaylıkla bulunabilir. İletişim bilgileri resmi satış noktalarında vardır. İnternetten ve yetkili bayilerden alınabilir. Bitkisel gıdalar doğal yapıdadır. Patenti alınmış olan ürünlerdir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayıyla piyasaya sürülmektedir. Mustafa Eraslan telefon ile iletişim kurularak ürün siparişi de verilebilir.Ürünler daha çok yetişkinlere tavsiye edilir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine faydalı bulunarak vücut direncinin artmasında ve hastalıkları yenmesinde yardımcıdır. Mustafa Eraslan telefon üzerinden kullanıcılar akıllarına takılan soruları sorabilirler. Ürünler bitkisel içeriklidir. Ürünlerin içeriğinde yabancı maddeler bulunmaz. Zararlı maddeler koyulmadan oluşturulan içeriği bulunmaktadır.

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir. Araştırmalarla bitkilerin insan üzerinde bulunan etkilerini ortaya koymuştur. Bu alanda da çalışmalar yapmıştır. İki milyonu aşkın kullanıcısı bulunan ürünleri sağlık alanında önderdir. Kullanıcıları ürünlerle ilgili olarak gerek günlük hayatta gerekse forumlarda beğenilerini dile getirmektedir. Mustafa Eraslan takviyeleri resmi satış sitelerinden ve yetkili bayilerden kullanıcılarına sunulmaktadır. İzmir’de askerliğini yapmıştır. Askerliğin ardından bitkiler üzerine araştırma ve çalışmalar yapmıştır. Ürünleri bilinen en eski bitkilerden alınarak vücuda yardımcı olanlarından meydana gelmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Etkileri Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri etkili içeriğiyle kullanıcısına yardımcı olmaktadır. Testler sonrasında formülize edilmiştir. Tamamen orjinal olan ürünlerdir. Sahte olan diğer ürünlerle karıştırılmamalıdır. Bakanlık onaylı olan ürünlerin patenti de alınmıştır. Resmi satış sitelerinden ve yetkili bayilerden satışa sunulmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri başka kişilere de örnek olmuştur. Ürün içeriği bitkisel olup yabancı madde barındırmaz. Bitkisellerin testleri tamamlanmıştır. İlaç olmayan bu ürünler hap halinde de bulunmazlar. Kapsüller şeklindedir. Dolayısıyla vücut sağlığına zarar verici etki yapmaz. 12 yaşın altındaki çocuklara uygun değildir.

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )