Mustafa Eraslan Mustafa Eraslan Ürünleri Zararlı mıdır? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Ürünleri Zararlı mıdır?

Mustafa Eraslan ürünleri zararlı mıdır?

Mustafa Eraslan uzun süren çalışmalarının ardından piyasaya çıkarmış olduğu Kibarlı, şu ana kadar hem Türkiye hem de dünyada on binlerce kişiye ulaşmasına rağmen herhangi bir olumsuz tepki ile karşılaşmamıştır. Bu kadar fazla kişiye ulaşan bu ürünlerin yan etkisi veya zararının ortaya çıkmamış olması da açık bir şekilde ürünlerin işe yararlılığı konusunda aklımıza bir fikir oluşmasına yetmektedir. Dr Mustafa Eraslan ve bitkisel ürünler hakkında merak ettiğiniz herşeyi internet sitelerimizden öğrenebilirsiniz.

Dr Mustafa Eraslan’ın bitkiler ile olan ilişkileri nasıldır?

Dr Mustafa Eraslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan hemen sonra askere gitmiş ve dönüşü ile birlikte bitkilerle olan serüveni başlamıştır. Şifalı bitkileri araştırmak adına, bitkilerin farmakolojik özelliklerini de yakından takibe alan Dr Mustafa Eraslan bu uzun çalışmaların arından ise insan sağlığı için takviye edici ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. Uzun süren araştırma ve başarıların ardından ise bu işlem gerçekleşmiş ve Kibarlı adı piyasaya çıkmıştır.

Dr Mustafa Eraslan ürünleri olarak bilinen Kibarlı ne kadar kişiye ulaşmıştır?

Dr Mustafa Eraslan ürünleri olarak bilinen Kibarlı, son iki yılda on binlerce kişiye ulaşmayı başarmıştır. Elbette ki bu işlem o kadar basit bir şekilde gerçekleşmemiştir. Baktığımız zaman çoğu kişinin bu tür ürünlere karşı ön yargı ile yaklaştığını ve ürünler hakkında aşırı detaylı bilgiler edinmeden almaya yaklaşmadığını görebiliriz. İnsanların kafasındaki bu yargıları kırmak adına da Dr Mustafa Eraslan ürünleri çok etkili olmuştur. İlaç şeklinde değil de bitkisel ürünler olarak sağlık takviyesi şeklinde sunulması da elbette ki bu işlem adına en önde unsur olarak belirmektedir. İnsanlar bu tür ürünleri Kibarlı sayesinde almaya başlamış ve bunun en büyük kârı da yine Kibarlı’ya olmuştur. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )