Mustafa Eraslan Panaks Kullanımı | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Panaks Kullanımı

Panaks Kullanımı

Panaks kullanımı günde 3 defa olmak üzere; sabah, öğle, akşam kullanılmaktadır. 1er kapsül olarak alınan ürünler tok karına içilmektedir. Ürün ilaç değildir, sadece bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Kibarlı panaks şifa kaynağı, besin deposudur. Birçok kişi tarafından kullanılmakta olup yaklaşık olarak 2 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Olumlu yorumlar yapan kullanıcıları, ürünleri kendi çevrelerine de tavsiye etmektedirler. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan bu ürünler sağlıklı, faydalı, orjinal olmasıyla tanınmaktadırlar. Ürünler içerik olarak kimyasal madde barındırmaz. Panaks sigara, alkol, uyuşturucu gibi insanları olumsuz olarak etkileyecek etken maddeler de içermemektedir.

Kibarlı Panaks Bitkisel İçerikli midir?

Kibarlı Panaks bitkisel içerikli olan gıda takviyesidir. İlaç olmayıp hap formunda bulunmaz. Kapsül halinde olan ürün, etkili içeriği ile insan sağlığı için faydalı olmaktadır. Panaks suyla beraber içilmekte olup tok karına alıdır. Kapsüller midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar. Böylece içeriğinde bulunan bitkilerin tüm faydası vücuda yayılır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan bu ürünler hem bedensel faaliyetlerimizin iyileştirilmesine destek çıkar hem de ruhsal dengemizin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Sinir sistemimizi gevşeterek rahatlamamızı, olayları daha iyi anlayarak yorumlamamız da etkili rol oynamaktadırlar. 12 yaş üzeri kişilere tavsiye edilmektedirler. Kibarlı panaks, gebe, emziren anneler için tavsiye edilmemektedir.

Panaks Orjinal midir?

Panaks %100 orjinal bir ürün olup patenti alınmış, Bakanlık tarafında da onaylanmış olan bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Kibarlı panax; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünleri insanlara yardımcı olmak amacı ile sunmaktadır. Bakanlık tarafından da zaman zaman yapılan incelemelere göre ürünlerin içeriğinde kimyasal madde izine rastlanmamıştır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212521 46 00.

Sosyal Bilgilendirme Platformu



    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )