Mustafa Eraslan Panax Ne İşe Yarar | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Panax ® Resmi Satış Sitesi

Panax Ne İşe Yarar

Panax Ne İşe Yarar?

Panax, hem vücudumuza hem de ruhsal sağlığımıza fayda sağlayabilecek şifalı bitkilerden oluşmaktadır. Doğadan alınan bitkilerden üretilmektedir. Gevşememizde de etkili olabilmektedir. Panaks, bedensel faaliyetlerin iyileştirilmesi konusunda etkili olabilmektedir. 12 yaş üstü kadınlarla erkeklere önerilmekte olan ürünlerdir. Emziren annelere, ufak çocuklara, bebeklere, gebelere uygun görülmemektedir. Panax kullanıcıları forumlarda, internet sitelerinde memnuniyetlerini belirterek tavsiye de bulunmaktadırlar. Tıbbi ilaç olmaması sebebiyle Sağlık Bakanlığı onayına gerek yoktur. Ürünümüz özel tasarımı yapılan kutularda 90 kapsül olarak yer almaktadır. Orjinal olan ürünlerin patenti de alınmıştır. http://drmustafaeraslan.panax.net adresinden temin edebilirsiniz.

Bitkisel midir?

Bitkisel olup şifa içeriğiyle örnek olmaktadır. Vücudumuza fayda sağlaması amacıyla geliştirilmiştir. Bilinen en eski önemli bitkilerden geliştirilmiştir. Mustafa Eraslan ürünü, iki milyon insanın memnun kaldığı doğal üründür. Ürünlerin bitkilerden oluşuyor olması dolayısıyla yan etkileri bulunmamaktadır. Bakanlığın incelemelerine göre de içerikte sakıncalı madde izine dahi rastlanmamıştır. Panaks kullanımı basit olan sadece düzenli olarak doğru şekilde alıma dikkat edilmesi gereken şifa kaynağıdır. Kısa zamanda tam etkiyi görmek isteniyorsa istikrarlı olunmalıdır. Motivasyon gücümüz düşük tutulmamalıdır. Günde iki kere on iki saatte birer defa alınan kapsüller yemeklerden hemen sonra alınması uygun görülmektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı mıdır?

Panax;  Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tamamen yasal olarak üretilerek dağıtılmaktadır. Bitkisel içerikli gıda takviyesidir. İlaç olmaması sebebiyle Sağlık Bakanlığı onayına gerek yoktur. Özellikle son senelerde dikkatleri üzerine çekerek damgasını vurmuştur. İki milyon kişiye ulaşmaktadır. Kullanıcıları beğenerek kullandıklarını belirterek teşvik edici cümleler kurmaktadır. Panaks kullanıcıları ürünleri kullanır kullanmaz ikinci, üçüncü siparişlerini de vermektedir. Kendi çevrelerine, ailelerine, dostlarına da tavsiye etmektedirler. Gerek forumlarda gerekse hayatlarında olumlu görüşlerini anlatmaktadırlar.

Bir önceki makalemizde Mustafa Eraslan Yorumları hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Sosyal Bilgilendirme Platformu    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )